Blogi

Filtreeri postitusi

PlinK kott ja Minu Pusa koostöö


Minu Pusa ja ÕF Plink koostöö sai alguse 2021. aasta kevadel. ÕF Plink valmistab mööblitööstuse kangajääkidest õlakotte. Minu Pusa annab oma loodusest inspireeritud disainiga edasi looduse lähedust. ÕF Plink õlakott tundus Minu Pusa sõnumi kandmiseks ideaalne vahend. Nüüd on meie koostöö teie ees - vaata tooteid meie e-poest ja loe lähemalt, mida ÕF Plink ise oma idee sünnist ja arengust arvab. 
Loe lisaks

RISTI-RÄSTI LÄBI EESTI EHK 6 KOHTA, KUHU MINU PUSA SÕBRAD SOOVITAVAD SEL SUVEL SEIKLEMA MINNA

Suur suvi on lõpuks kätte jõudnud. Lastel algavad vaheajad. Vanematel puhkused. Mets kihab elust ning merevesi läheb aina soojemaks. On tagumine aeg alustada suveseiklustega!  

Kuhu suunas ajama panna? 

Et aga seiklused ideede puuduse taha ei jääks, kogusime minupusalistelt (nimetame nii meie häid sõpru) soovitusi nende Eestimaa paikade kohta, kuhu süda alati tagasi viib ning mida hea meelega ka sõpradega jagaks. Sest rõõm jagatud seiklusest on alati suurim!  

Järgnevalt toome esimese valiku nendest paikadest Sinuni. Sea lapsed ritta, paki võileivad kotti, võta ühes vanavanemadki ning asuge teele!  

Alustada võiks näiteks …  

Loe lisaks

MINU PUSA ESIMENE METSAISTUTUS PIIRSALU KÜLAS

Lubasime möödunud sügisel istutada iga kuuse disainiga pusa või t-särgi ostu eest ühe kuuse. Sel kevadel, maikuu kolmandal päeval, viisime oma lubaduse ellu. Istutasime meie sõprade abiga Läänemaale, Piirsalu parki 1000 väikest kuuske. Miks me seda tegime ja kuidas see aktsioon meil möödus nüüd lugeda saadki. 

Tulevik on meie kätes  
Loe lisaks